Tagi
Kontakt: muchika@gazeta.pl
RSS
środa, 28 marca 2012

Wybrałam się w podróż - nie taką znowu daleką. Istotne w niej było to, że zarówno ja jak i moje siostry, zmotoryzowałyśmy się jakoś 10 lat po otrzymaniu prawa jazdy. Nikt normalny nie chce dać nam samochodu. Odkąd jednak siostra K. (jak kwadrat) nabyła wóz wszelkie szosy stanęły przed nami otworem, bo pozwala owo auto męczyć i nadwyrężać. Istnieje jakieś stare podanie, tudzież legenda, że siostra J. (jak ja zajebiście jeżdżę) najlepiej z nas obsługuje maszynę jeżdżącą. Tak więc, siostra J. zasiadła za sterami...i wszystko było dobrze, do momentu kiedy trzeba było przeczyścić szybę.

auto

Po wyłączeniu wycieraczek efekt tsunami minął.

środa, 21 marca 2012

Coś się tu dzieje niepokojącego na tym moim blogu. Z założenia miał być rysunkowy, a między czasie pojawiły się "miśki- fiski". Mało tego, narodziła się idea ich podróży i one naprawdę podróżują, a w dodatku przysyłają foty. Albo będę musiała znaleźć im jakieś inne miejsce- bo sezon urlopowy dopiero przed nami, a one  już szaleją po całym świecie- albo idea bloga mocno się zaburzy. Sama już nie wiem.

Tym razem misiek, który agitował do głosowania w konkursie na Bloga Roku. Sam jego wygląd wskazywał na "wilka morskiego" i jak na to przystało wylądował na egzotycznych wyspach Filipin i w Tajlandii. Pojechał tam z moją kumpelą Anką i jej jakże sympatycznym "Chłopakiem- Ślązakiem", którzy pokazali mu ładny kawał świata.

Tu trzyma linę:

PIRAT

Jest w tym naprawdę niezły.

lina

Tu się wdzięczy:

banan

kwiat

Na plaży nie tylko pił drinki...

dr

...ale i próbował nurkować.

nur

Jak przystało na backpacera ...

bp

Odwiedził też dalekich krewnych :)...

zw

...i pasł muły na polach ryżowych (sic!):

pr

Był też w tysiącu innych pięknych miejsc, którymi nie chciałabym was zamęczyć, ale uwierzcie- bo cudnych fotek z tych wojaży mam jeszcze wiele. Ogólnie przeżył piękny i słoneczny miesiąc gdzieś daleko, daleko stąd....

środa, 14 marca 2012

Autorytarnie i bez żadnych podstaw stwierdzam, że przesilenie wiosenne istnieje. "Leń" i "Dół" pojawiają się w swojej najdoskonalszej formie, a zaraz za nimi pytanie -  "Jak żyć?". Póki co, ciągle można poszukać ratunku na you tube.

Uwaga! Poniższe treści mogą wywołać uczucie przygnębienia, rozbicia i chęć sięgnięcia po kolejną czekoladę/cole/piwo/antydepresanty. Zalecam nie mieszać :)

kotyuotube

Tak wiem, to zupełnie niepoważne :).

Tagi: kot you tube
03:12, muchika
Link Dodaj komentarz »
środa, 07 marca 2012

Dziś fotorelacja z podróży jednego z moich misiów. Ten którego tu prezentuję, pojechał do Dublina, do Casuba i otrzymał takie sobie imię - Zarazek :).

Port w Dun Laoghaire w Irlandii z pięknie zakomponowanym Zarazkiem:

Port w Dun Laoghaire w Irlandii

Budynek Stowarzyszenia Latarni Morskich w Dun Laoghaire:

w Dun Laoghaire

Zarazek na Howth- Jak widać wiosnę mają...

 Howth

...i chroniące swój wizerunek, małe, urocze modelki :)

Zarazek na Howth

Wielkie dzięki dla Cashuba za foty.

piątek, 02 marca 2012

Grosz do grosza. Czyli bezzwrotna lokata w osiedlowym spożywczaku. Choć ostatnio wiszę 8 groszy w żabce, to i tak uważam, że to jedynie wyjątek potwierdzający regułę.

gr1gr2