Tagi
Kontakt: muchika@gazeta.pl
RSS
środa, 23 listopada 2011

Na pewno znacie te u-tubowe kreskówki z kotem Simon'a :D. Na szczęście, każdy posiadacz kota wie, że jego własny sierściuch nie tyle potrafi tak samo, co nawet lepiej, mocniej, wyżej i szybciej. Mój Kurczak ostatnio przysiada telefon i przez cały czas jego poszukiwań beztrosko się przygląda. Biorąc pod uwagę, że telefon ma wibrator podejrzewam, iż po prostu kręci go taka stymulacja brzuszka (czy tam tego czym sobie akurat przysiądzie:). Dodam, że kiedy telefon przestaje dzwonić, nie widzi już sensu dalej na nim siedzieć.  Urodziny, jak na KOTA przystało ma dopiero w sierpniu (zodiakalny lew), ale pod choinkę nie zostaje mi nic innego jak zakupić mu dildo, albo jakieś takie inne ustroństwo.

teltell

wtorek, 15 listopada 2011

Były takie czasy mroczne i zimne kiedy o świcie brnąc przez śniegi i zamiecie....Ech, nawet nie chcę o tym myśleć. Niestety nadchodzi najfajniejsza część roku w tym przepięknym kraju i ze współczucia dla ludzi pochylającymi się nad podobnymi dylematami o 05:55 narysowałam, co poniżej prezentuję. Pomyślcie o tym, że ci co wstają rano w grudniu i mają ciepło pracują za 3$ tygodniowo. 

ranoNa szczęście póki co, zastanawiam się - "kawa, czy herbata?"- i to dużo później. Ale kto wie co będzie jak ten KRYZYS przyjdzie :).

czwartek, 03 listopada 2011

W systemie home office wszystko jest w stanie się przestawić na opak. Noc z dniem, śniadanie z kolacją, obowiązki i rozrywki. Ostatnio tak rzekłam do osobistego i załapał od razu, że czas na najgłupszy serial ever.

pierwsza milosc

A myślałam, że seriale nie mają wpływu na moje życie.