Tagi
Kontakt: muchika@gazeta.pl
RSS
poniedziałek, 30 stycznia 2012

Jak był konkurs, to były wpisy, prośby i podziękowania. Z konkursu się odpadło i ani widu, ani słychu. Straszna niewdzięczność i brak kultury z mojej strony.  Tak naprawdę, w tym czasie kiedy nie było wpisów, szalałam z radości :). Jeśli ktoś nie widział, to na dwieście blogów w mojej kategorii skończyłam chyba na osiemnastym miejscu!!! Jeszcze raz przeogromne dzięki za sms-y !!!


Nie wiem teraz jak wytłumaczyć ten obrazek, bo zaczęłam go jakiś czas temu i zupełnie nie pasuje mi do reszty wpisu. Inspiracją było wyznanie pewnej osoby, że chyba cierpi na zaburzenia dwubiegunowe. Choć prawdopodobnie, to odczucie było spowodowane szaroburą zimą, a nie faktycznymi problemami, to osoba ta przekonywała mnie, że to wyraźna oznaka jej geniuszu. Przyznaję, że "osobowość borderline" brzmi bardzo lansiarsko.

sb

Też czasami czuję się jak "geniusz".


środa, 18 stycznia 2012

Jeśli się jeszcze ktoś nie zdecydował na oddanie głosu, to może przekona go komiks z serii "dziwne stwory wyszły z nory"- czy jakoś tak.

muu

poniedziałek, 16 stycznia 2012

No nie mam, ani prywatnego, ani blogowego, ni służbowego, a nawet podglądaczego konta. Okazuje się, że jak nie masz fejsa do w d.. byłeś i g... widziałeś, a już na pewno nie masz kolegów :). Przy okazji konkursu na Bloga roku, postanowiłam pogrzebać na fejsie i "opaczeć" jak to się wszystko tam reklamuje. Chciałam się tam wbić przez konto mojego osobistego, ale po chwili padł zakaz... No to teraz nadeszła pora zemsty:

fbOkazuje się również, że każdy z blogów w konkursie ma swojego fanpejdża. A ja się pytam- czy to nie przesada? Mam bloga po to, żeby mieć bloga, a nie te wszystkie google+, tweetery, nasze klasy i fejsbuki. No jakaś jestem niedorobiona :(.

W przyszłym roku już się wycwanie. A wszystkim prawdziwym, żywym znajomym, przyjaciołom i rodzinie - wielkie dzięki za głosy. Jak ktoś jeszcze nie wysłał esa, to przypominam  F00210 na 7122. Dochód z sms-ów przeznaczony na rehabilitację, więc może przynajmniej niektórzy nie będą musieli czekać do kwietnia :).

Głosowanie jeszcze do 19.01

czwartek, 12 stycznia 2012

W konkursie Blog roku, kategorii "Foto, video, komiks" znajdziecie mnie i mojego bloga :). Głosujcie kochani!!! Jedynie 1, 23 zł za sms. Dla ułatwienia wklejam printscreena.

blog

sobota, 07 stycznia 2012

U lekarza dowiedziałam się mniej więcej, że już nigdy: "Słońce nie będzie już tak cudnie wschodzić, zachodzić. Księżyc nie będzie tak pięknie wisiał. (...) Nigdy papieros nie będzie tak smaczny, a wódka taka zimna, pożywna." A mi na razie głowa nie odpadnie, ale możliwe, że w bliżej nieokreślonej przyszłości będę ją musiała nosić w torebce. Na osłodę dostałam skierowanie na masaże relaksacyjne. Długo się nie cieszyłam, że wreszcie wyciągnę od NFZ-tu, to na co składam się uczciwie co miesiąc.

Zobaczcie sami:
baba

Postanowiłam do kwietnia nie myśleć o moich defektach i jakoś dożyję. Na razie działa :). Współczuję tym pacjentom, co muszą na już.

wtorek, 03 stycznia 2012

A właściwie dwie sprawy.

Pewna osoba, która najwyraźniej zorientowała się, że tu z boku, po lewej mam taki koślawy, nieaktywny link do adresu mailowego, napisała do mnie po prośbie. Jak wiadomo, nie trudno trafić w mój czuły punkt, więc publikuję link do akcji charytatywnej na rzecz fundacji SOS dla Zwierząt. Dodatkowo twarzą przedsięwzięcia jest Kot Simon'a. Jako wierna fanka kibicuję i polecam.

http://tiny.pl/hjdmp

Jakby ktoś nie zauważył tego mojego adresu, to przy okazji przypominam, że jest i pisać można :).

Sprawa druga, jest taka, że bezwstydnie zgłosiłam się do konkursu Blog Roku i zostałam zobowiązana tego linka tu umieścić:


http://www.blogroku.pl/kategorie/muchika,gwm2n,blog.html

Przy okazji wreszcie przełamałam lenistwo i nauczyłam się wklejać linki. Aż mi wstyd, jakie to było proste :(.

g